Info 
Nimi
Telefon
E-mail
Juhatuse esimees/ Metsakonsulent
Konsulendi teenused lääneosas,
metsa-uuendus
FSC sertifikaat
 Meelis Matkamäe
+372 5054383
meelis@rmy.ee
Juhatuse liige/ Metsakonsulent

Konsulendi teenused maakonna idaosas, 
Kalev Jaanson
+372 5226485
kalev@rmy.ee
Juhatuse liige
Raamatupidaja
Tiia Renser
+372 3227845
tiia@rmy.ee
Metsanduse assistent   Toetused, uuendus, maapind Helina Vara+37255522882 helina@rmy.ee
Nõukogu esimees Hanno Nõmme+37253410642 hanno@rmy.ee
 Nõukogu liige/ Metsakorraldaja  Lauri Salumäe +3725134276  metsayhistu@rmy.ee
Nõukogu liige
Riina Ojalill+372 53313379riinaojalill@hot.ee
Nõukogu liige
Ain Tiivas
+3725210533
ain.tiivas@neti.ee
Nõukogu liige Aare Vabamägi+3725210530aare.vabamagi@gmail.ee  
Maaparanduse info

Koit Kikerpuu
+3725289833
kopramets@hot.ee